День студентського самоврядування

28 ciчня в нашiй академiї відбувся День студентського самоврядування.

Студентське самоврядування є актуальним питанням сьогодення, яке піднімається на загальнодержавному та міжнародному рівнях.

Свідченням цього є створення студентських рад при Президенті України, Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України.

День студентського самоврядування в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії - це перш за все серйозний захід, метою якого є вивчення важливих аспектів діяльності ВНЗ, акцент на важливості освіти на сьогодні, пропаганді студентського самоврядування, як органу, який сприяє формуванню керівника, організатора, лідера, високоморальної особистості, сучасного громадянина України.

Отже, на протязі дня голови студентських рад та члени студентської ради знайомились з роботою ректора, проректорів, деканів, вивчали кількість пропусків та рівень успішності студентів академії. Також студенти 5-6 курсів виконували роль викладачів. Важливою подією стала міжвузівська студентська конференція: "Студентське самоврядування: історія, перспективи розвитку", де розкрився історичний аспект, відбувся обмін досвідом. Заповнений актовий зал студентами, свідчить про те, що їх хвилює дана проблема.

Після конференції відбувся святковий концерт. Панувала тепла, приємна та радісна атмосфера. Гості - актив вузів ВНЗ Хмельницького були захоплені нашою талановитою молоддю.

День студентського самоврядування закінчився дискотекою, яка супроводжувалася цікавими конкурсами.

Також хочеться підкреслити, що ректорат ХГПА дбає про розвиток студентського самоврядування у вузі. За що ми йому вдячні.

Подібні заходи є свідченням прогресивних змін та демократичних перетворень, які є ще однією сходинкою у процесі удосконалення роботи органів студентського самоврядування.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55