Конференція органів студентського самоврядування

За спільної ініціативи Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА та Молодіжної громадської ради при Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради, 25 жовтня відбулась конференція органів студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Хмельницького.

Представники студентської ради ХГПА та понад 30 активістів із інших семи вищих навчальних закладів міста провели спільне засідання у стінах Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту з метою обміну досвідом і консолідації ідей та зусиль.

Розпочала засідання Голова Студентського віче ХКТЕІ Альона Агафонова з презентації роботи своєї команди.

Анастасія Козак, Голова Молодіжної громадської ради, презентувала посібник для керівників та лідерів органів студентського самоврядування, який минулого року напрацювали та видали за ініціативи Студентської ради ХНУ з метою вдосконалення діяльності студентського активу.

Ключовою подією проведеної конференції стало створення Хмельницького осередку громадської організації Українська асоціація студентів – UAS.

Артур Віннічук, в. о. голови Студентської ради ХНУ, запросив усіх присутніх реєструватись на Всеукраїнських форум для представників органів студентського самоврядування «ОСС Майбутнього 2.0: найкращі практики, колаборація ідей», що відбудеться 1–3 листопада у стінах Хмельницького національного університету.

У підсумку конференції було обрано навчальний заклад, у якому відбудеться наступне засідання: вже через місяць ми проведемо спільну зустріч в  Хмельницькому політехнічному коледжі НУ "Львівська політехніка".

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55