Звітно-виборча конференція студентського самоврядування ХГПА

15 листопада у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування ХГПА.

На порядку денному стояли питання: 1. Звіт про роботу студентської ради ХГПА; 2. Вибори голови студентської ради ХГПА.

Привітала учасників конференції, а також відзначила почесними грамотами активістів студентського самоврядування, доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Шоробура Інна Михайлівна.

З 2018 року студентську раду ХГПА очолювала Шкроба Марина, яка зачитала звіт про виконану роботу та подякувала членам студентської ради за активну співпрацю.

До списку претендентів на посаду  голови студентської ради ХГПА для  обговорення було внесено такі  кандидатури: Костриця Дана, студентка групи ДО-41 факультету дошкільної освіти, Рибка Владислав, студент групи К-21 факультету мистецтв та Топольніцька Влада, студентка групи ПО-51 факультету початкової освіти та філології.

Кандидати виступали зі своїми програмами роботи студентського самоврядування ХГПА та відповідали на запитання учасників конференції.

Після персонального  обговорення  претендентів  на посаду голови студентської ради ХГПА відбулося таємне голосування студентів.

Лічильною  комісією було повідомлено, що в результаті закритого  (таємного)  голосування перемогу у виборах голови студентської ради ХГПА здобув Владислав Рибка, студент групи К-21 факультету мистецтв.

Новообраного голову привітали доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Шоробура Інна Михайлівна та голова первинної профспілкової організації студентів ХГПА Кіфлюк Вікторія.

Голова студентської ради ХГПА Владилав Рибка подякував учасникам звітно-виборчої конференції за підтримку.

Ведучою конференції була студентка групи ПО-21 факультету початкової освіти та філології Коханська Ольга.  

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55