Новини

Соціальна робота. Волонтерська практика студентів СР21б

9 червня 2022 року було відбулася звітна конференція за результатами волонтерської практики здобувачів вищої освіти спеціальності «Соціальна робота» Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Кожен студент презентував свою роботу у якості волонтерів і висловлював свої ідеї, побажання щодо проходження волонтерської практики та ролі волонтерів у вирішення суспільних проблем в різних установах та організаціях. Приємним є те, що студенти відмітили даний вид практики як одну з найцікавіших видів практичної діяльності!!!

Педагогічна практика студентів спеціальності «Початкова освіта»

 

У травні 2022 р. підведено підсумки педагогічної практики з позакласної виховної роботи  у групі ПО-21 (керівник – Олійник А.В.). Студенти представили залікові виховні заняття на  теми «Правила етикету», «Ввічливість», «Добро починається з тебе» та ін.

Літня педагогічна практика студентів ПО31б у ССШ ФРМ та ГО «Епіцентр дітям» на Хмельниччині

Заходи до Дня захисту дітей пройшли у соціально-спортивних школах Фонду Реал Мадрид та ГО «Епіцентр дітям» на Хмельниччині. Дитинство асоціюється з іграми та веселощами! Тому здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Початкова освіта» під час проходження літньої педагогічної практики в Хмельницькій ССШ стали співорганізаторами ігротеки для 54 бенефіціарів Хмельницької ССШ та дітей із внутрішньо переміщених сімей. Учасники та переможці отримали неочікувані емоції, призи та подарунки!!!!

Підготовка студентів до літньої практики

З 25.05 до 31.05.2022 р. відбулась підготовка студентів груп ПО-31-34, ПО-31б до літньої педагогічної практики.

Культурно-дозвіллєва практика

Здобувачі освіти спеціальності 231 Соціальна робота проходять культурно-дозвіллєву практику. Під час підготовки до практики (з 25.05.2022р. по 31.05.2022р) студенти групи СР-31б ознайомилися з її метою, завданнями, а також компетентностями, що формуються у здобувачів освіти у результаті проходження практики.

Підсумки першого тижня виробничої практики магістрів спеціальності 013 Початкова освіта

Завершено перший тиждень виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 013 Початкова освіта. Протягом цього періоду керівник практики Казакова Н.В. провела інструктаж до практики, ознайомила студентів з напрямками роботи випускової кафедри (педагогіки), документацією кафедри та викладача ЗВО, специфікою роботи викладачів.

Звітна студентська конференція за результатами переддипломної педагогічної практики

«Позакласна музична діяльність як невід’ємна складова виховного процесу в загальноосвітній школі на матеріалах засідання клубу любителів класичної музики»

27 квітня 2016 року відбулась звітна студентська конференція за результатами переддипломної педагогічної практики 6 курсу факультету мистецтв, напряму підготовки «Музичне мистецтво» на тему: «Позакласна музична діяльність як невід’ємна складова виховного процесу в загальноосвітній школі на матеріалах засідання клубу любителів класичної музики».

Органзація та проведення практики студентів факультету мистецтв на базі відпочинку «Корчунок»

13 квітня 2016 року студенти 1-4 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Образотворче мистецтво»* Хмельницької гуманітрно-педагогічнної академії відвідали базу відпочинку «Корчунок» у с. Корчунок Розсошанської сільської ради.

Літня педагогічна практика – важливий етап у системі фахової підготовки майбутніх учителів

25 вересня 2015 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась звітна студентська науково-практична конференція «Літня педагогічна практика – важливий етап у системі фахової підготовки майбутніх учителів» за підсумками літньої педагогічної практики.

Науково-практична конференція за підсумками проходження переддипломної педагогічної практики студентами VII курсу

23 квітня 2014 року на факультеті початкової освіти та філології відбулася науково-практична конференція за результатами переддипломної педагогічної практики студентів VІІ курсу. Підсумкова конференція була відкрита проректором з педагогічної практики Машкіною Людмилою Андріївною, яка відзначила творчий підхід та сумлінність студентів у виконанні завдань, у практичному оволодінні ними фаховими уміннями та навичками. Майбутні вчителі поділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, що вони здобули під час практики.

Цікавими були виступи:

Творчий звіт з хореографічної практики в школі

27 лютого 2014 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся звіт студентів 4, 6 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за підсумками практики з хореографії у загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладах м. Хмельницького та Хмельницької області.

Творчий звіт студентів 3 та 5 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за результатами педагогічної практики

14 лютого 2014 року відбувся звіт студентів 31 і 51 груп факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за результатами педагогічної практики з хореографії у дошкільних навчальних закладах.

На заході були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, викладач кафедри хореографії О.П.Попик.

Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів

10-12 лютого 2014 року на базі Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Західного  регіону України.

Відвідали засідання і представники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії: методист Брижак Петро Гнатович, проректор з педагогічної практики Машкіна Людмила Андріївна та начальник відділу педагогічної практики Казакова Наталія Вікторівна.

Зустрічаємо гостей

16 січня 2014 року у актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт, презентований Кам’янець-Подільською народною хоровою дитячо-юнацькою капелою «Журавлик».

Звіт фольклорної практики групи Філ-22у

Фольклористична практика займає важливе місце у підготовці майбутніх філологів. Саме під час практики студенти роблять перші самостійні кроки на фольклористичній ниві, розкривають для себе специфіку живого фольклорного процесу, вчаться практично застосовувати здобуті теоретичні знання, впроваджувати  їх в практичну діяльність.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55