ПЕРШЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ЦЕНТРУ КАР’ЄРИ

 

25 лютого 2011 року відбулось розширене засідання Центру кар’єри Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Мета засідання – налагодження соціального партнерства з освітніми установами області щодо якісної професійної підготовки педагогічних кадрів, їх працевлаштування та кар’єрного росту.

Робота центру спрямована на організацію самостійної роботи студентів в Інтернеті, консультування, роботи з інформаційними матеріалами.

На презентацію завітали представники обласного, міського та районних відділів освіти Хмельницької області, директори загальноосвітніх шкіл та завідуючі дошкільними навчальними закладами міста й області.

Виступ ректора академії Інни Михайлівни Шоробури ознайомив учасників зустрічі зі станом та перспективами підготовки педагогічних кадрів у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Інформувала про доцільність заснування Центру кар’єри, мету його діяльності, завдання та форми роботи.

На засідання прибули обласні та міські представники влади: заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Дмитрович Гаврішко зауважив, що такий центр допоможе сучасними підходами знаходити роботу для випускників та студентів, заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Петрович Осадчий у своєму виступі зазначив важливість підготовки кваліфікованих фахівців для навчання та виховання дітей, запевнив, що обласна рада буде робити все можливе для підтримки навчального закладу; заступник начальника управління Хмельницької ОДА Валентина Владиславівна Рига побажала аби всі студенти ХГПА були працевлаштовані; директор Хмельницького обласного центру зайнятості Тетяна Романівна Міхеда зауважила, що завдяки Центру кар’єри студенти зможуть якісно представити себе на ринку праці.

Декани факультетів початкового навчання, дошкільного виховання та мистецтв презентували кращих випускників академії, які представили своє портфоліо роботодавцям. 

Під час завершального круглого столу роботодавці відзначили, що засідання Центру кар’єри було проведено на високому рівні, панувала комфортна атмосфера. Директори шкіл та завідуючі дошкільними навчальними закладами розповіли, яким критеріям мають відповідати люди, які можуть у них працювати. Також учасники висловили деякі побажання щодо організації наступного засідання центру.

Подія викликала інтерес з боку преси. На засіданні Центру кар’єри працювали кореспонденти Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля – центр».

Команда Центру кар’єри висловлює слова вдячності усім, хто підтримав ініціативу створення Центру кар’єри, проведення розширеного засідання; партнерам та роботодавцям за участь та надання студентам пропозицій майбутнього працевлаштування.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55