Зустріч з інспектором поліції

Нещодавно у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч студентів з інспектором Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, лейтенантом Д’якович Світланою Віталіївною на тему: «Булінг. Правопорушення та їх наслідки».

Світлана Віталіївна змістовно розповіла студентам про адміністративну та кримінальну відповідальність  за вчинення правопорушень, нагадала про   шкідливість тютюнопаління, а також розкрила проблему булігну, звернула увагу на види відповідальності неповнолітніх та їх батьків за скоєні правопорушення.

Студенти активно долучалися до обговорення  актуальної теми. Лейтенант поліції дала змістовні відповіді на запитання, які виникали у студентів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час зустрічі Світлана Віталіївна нагадала студентам і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Профілактична робота дає можливість виробляти у студентів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Зустріч організувала соціальний педагог ХГПА Войтова Людмила Дмитрівна.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55