Методична рада Хмельницького ОЦЗ

04 березня 2020 року відбулася методична рада Хмельницького обласного центру зайнятості.

В роботі методичної ради участь взяли представники від 17 різних державних,  недержавних інституцій та громадських організацій.

До учасників зібрання долучився фахівець з профорієнтаційної роботи з випускниками ВНЗ Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Моцна Т.А.

Відкриття засідання методичної ради було розпочато заступником директора Хмельницького ОЦЗ Пушкар Ольгою Петрівною,  яка доповіла про сучасні підходи в роботі Державної служби зайнятості щодо обслуговування клієнтів та роботодавців.

Презентація та перспективи реалізації різних проектів, а саме: про можливості підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучера на навчання, про реалізацію у 2020 році обласного комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Успішна молодь – успішна громада», про підсумки проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Вінниччини та Хмельниччини щодо безпечної міграції та працевлаштування», про хід реалізації молодіжного проекту «Школа сучасного лідера», про роботу молодіжної студії кар’єрного росту «Вектор ОЦЗ», презентація освітнього порталу Державної служби зайнятості –  основний перелік розглянутих питань на зібранні.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55