День партизанської слави.

22 вересня 2020 року  відзначається  День партизанської слави.

Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі дві сторони. Пам’ятна дата, присвячена героям партизанського руху в Україні, вшановує тих, хто боровся за визволення України від фашистської окупації.  З’явилася вона в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків тих подій  стає щоразу менше. Однак  герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях. Величний подвиг підпільників вартий вічної народної пам’яті. Молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє героїчне життя може дізнатися сьогодні тільки з творів художньої літератури. Наш обов’язок –  згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні.

До  дня партизанської слави в бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічній академії  підготовлено віртуальну книжкову виставку «Безсмертна слава партизанам, що наближали перемогу». До уваги користувачів пропонується література, як художня, так і документальна  про партизанські загони на території України та безпосередньо Хмельниччини.

На виставці представлено документи з фондів бібліотеки. Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55