«Поділись досвідом»: акція Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХГПА

Ця ініціатива членів Наукового товариства покликана допомогти студентам 2 курсів усіх спеціальностей академії зрозуміти як писати свої перші курсові роботи, з чого починати, на що закцентувати увагу. Досвідчені студенти-науковці старших курсів радо зустрілися з другокурсниками 15 жовтня 2020 р. на платформі Zoom та розкрили найактуальніші питання з цієї теми, максимально доступно, якісно та вичерпно пояснили правила, закономірності та алгоритми написання наукових робіт.

Під час цієї консультації студенти-лектори розповіли про план роботи над курсовим дослідженням, наголосили про потребу в дотриманні академічної доброчесності та про наслідки нехтування нею, розповіли про допустимий обсяг робіт на різних спеціальностях, про особливості оформлення та написання того чи того розділу курсової роботи, а також закцентували увагу на апробації дослідження, чим змотивували молоде студентське покоління до активної наукової діяльності.

Найцікавішим у зустрічі були розповіді студентів-лекторів про власний досвід написання своєї першої курсової роботи, колапси, анекдотичні ситуації які виникли під час написання роботи та багато чого іншого, без чого студентське життя просто не уявити.

Після закінчення акції всі учасники зробили висновок: головне під час написання свого першого наукового (курсового) дослідження робити все вчасно, не втрачати оптимізму, не занепадати духом та не боятися ставити питання своєму науковому керівнику.

Члени Наукового товариства бажають другокурсникам продуктивної роботи, успішного захисту свого наукового дослідження, мотиваційного піднесення та наукових звершень у майбутньому!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55