Active Citizens Camps

Active Citizens Camps — платформа для молодіжних лідерів. 40 активістів збираються разом, щоб обмінятися досвідом і новими задумами, віднайти мотивацію для соціальних проєктів і зрозуміти, як застосувати лідерські здібності на користь громаді. Допомагають у цьому реальні приклади, практичні завдання та інтерактивний формат.

Активні громадяни змінюють світ власноруч. Вони не чекають, доки хтось зробить це за них, а беруть ініціативу на себе. Вони знають, що важливо для громади, і об’єднують її навколо корисних ідей.

Active Citizens Camps формують міцну мережу таких мотивованих людей в Україні. У таборі ви познайомитеся з активістами й представниками влади, обговорите їхні успішні проєкти і спитаєте поради щодо своїх, дізнаєтеся більше про лідерство й керування проєктами. Час для дружнього спілкування та знайомства з проєктами інших учасників теж знайдеться.

Це — для того, щоб стати активним громадянином

Розпочнемо табір із фасилітаторських сесій за методологією «Активні Ггромадяни». Ви усвідомите себе й свою культуру, навчитеся розуміти інших і вести конструктивний діалог, об’єднувати громаду для суспільних змін і планувати сталі соціальні ініціативи. Навіть якщо ви давно цікавитеся лідерством, дізнаєтеся про щось нове.

 

Це — для обміну думками з активістами з України, Великобританії та ЄС

У таборі буде багато спілкування: з активними громадянами ЄС і Великобританії, місцевими активістами, підприємцями, представниками влади та іншими учасниками програми. Знайомтеся і обмінюйтеся контактами на майбутнє.

Це — для тих, хто вже має досвід активізму

Табір буде цікавий для тих, хто вже спробував себе у громадянській активності і хоче продовжувати. Невеликі ініціативи теж рахуються. Якщо ви організували фотовиставку в університеті — сміливо подавайтеся.

 

Це — для причетності до глобального руху однодумців

Після табору ви станете частиною «Активних Ггромадян» — мережі з 286 243 активістів із 77 країн. Зможете знайомитися між собою у спільноті випускників, подаватися на гранти і надихатися 11 272 міжнародними проєктами інших учасників.

 

Це — для того, щоб побувати у таборі незважаючи на пандемію

Через пандемію COVID-19 ми перенесли табори в онлайн. Усе як під час особистих зустрічей, тільки у форматі відеоконференцій: знайомства, фасилітаторські сесії та натхнення від спілкування з іншими активістами. Часом навіть краще, адже підключатися до зустрічей можна прямо з дому. 

 

Тривалість табору

П'ять днів

 

Ми покриваємо

  • Участь у таборі
  • Проїзд туди й назад
  • Проживання
  • Харчування

Ми не покриваємо Особистих витрат

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55