Інфраструктурні гранти #4

В Україні сотні міст і сіл, де нічого не відбувається у вихідні. Там не проводять лекції, концерти, кінопокази, не видають локальні газети та не розвивають громадські простори.

Так відбувається не тому, що немає ініціативних організацій, а тому, що їм бракує ресурсів. Тож якщо вам також не вистачає обладнання, щоб активізувати життя вашого міста або села — подавайтеся на інфраструктурні гранти. У вас буде до 10 000 євро на меблі, техніку й інше обладнання та невеликий гонорар для людини, яка буде адмініструвати грант.

Уважно читайте інструкції для учасників конкурсу та подавайте свою заявку. Щоб дізнатися про тонкощі грантів та поставити запитання їхнім менеджерам, долучайтеся до прямого ефіру у фейбуці 26 жовтня о 16:00.

Що я отримаю?

  • Від 5 000 до 10 000 євро на меблі, техніку та обладнання, з якими ви облаштуєте сучасний громадський простір або втілите нові задуми, що зроблять життя спільноти вашого міста або села більш насиченим. 
  • Невеликий гонорар для однієї людини з команди за адміністрування проєкту — до 5% від суми гранту.
  • Розуміння, як працюють грантові програми, яке допоможе одержати фінансування на наступні проєкти. Грантова історія у вас уже буде.
  • Участь у спільноті випускників. Це — ще більше грантів, знайомства з авторами неймовірних проєктів з усієї України та можливість поспілкуватися особисто.

Я можу взяти участь?

Якщо ви — неприбуткова громадська організація, яка має успішні проєкти у сфері культури й хоче робити ще більше для своєї громади, ми чекаємо на вашу заявку.

Що потрібно для участі?

  • Розуміння, які корисні проєкти для спільноти свого міста або села ви зможете втілити з новими меблями та технікою.
  • Досвід роботи у сфері культури та портфоліо реалізованих ініціатив.
  • Продуманий кошторис, складений у нашому шаблоні.

 

Як подати заявку?

Уважно прочитайте інструкції для учасників конкурсу і заповніть форму на онлайн-платформі.

Зверніть увагу

Ви можете отримати інфраструктурний грант лише раз. Однак є змога подаватися на інші гранти та програми — знайдіть щось для себе в нашому каталозі можливостей.

Кінцевий термін: 02 листопада 2021 о 15:00 за київським часом

 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55