Розширене засідання Центру кар’єри

21 лютого 2012 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося розширене засідання Центру кар’єри.

Сьогодні на засідання Центру кар’єри були запрошені представники обласної та міської рад, представники Хмельницького обласного центру зайнятості,  завідуючі районних та міських відділів освіти, директори загальноосвітніх шкіл та завідуючі дошкільних навчальних закладів м.Хмельницького.

Виступ ректора академії Інни Михайлівни Шоробури ознайомив учасників зустрічі зі станом та перспективами підготовки педагогічних кадрів у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Інформувала про доцільність існування Центру кар’єри, результати його діяльності, завдання та форми роботи.Добре, що сьогодні ми зібрались обличчям до обличчя. Тільки на таких зібраннях у тісній співпраці можливо вирішувати питання щодо сприяння працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Брицький Валерій Григорович зауважив, що обласна рада вимогливо ставиться до підготовки кадрів і вони гордяться Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, де готуються справжні професіонали. Він хотів би, щоб сьогодні роботодавці побачили справжню «перлину» кожного випускника.

Представники Хмельницького обласного центру зайнятості – Шевель Інна Володимирівна, начальник відділу сприяння працевлаштуванню та її заступник Кравчук Світлана Анатоліївна поінформували про інноваційні форми пошуку роботи. Ознайомили з основними послугами, які надає служба зайнятості та з умовами реєстрації.

Директор загальноосвітньої школи №30 Вістовська Любов Захарівна та  завідуюча ДНЗ №25 Сидорчук Валентина Василівна відмітили, що Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія є «кузнею» педагогічних кадрів для міста та області.

Кращі студенти факультетів початкової освіти та філології, дошкільної освіти та мистецтв презентували своє портфоліо роботодавцям. Крім того, присутні змогли оцінити фахову професійну підготовку студентів під час огляду їх творчих робіт (картини, вишивки), виступів студентських художніх колективів.

На заході були присутні кореспонденти Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-центр» та газети «Подільські вісті».

 Команда Центру кар’єри висловлює слова подяки партнерам та роботодавцям за участь та надання студентам пропозицій робочих місць.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55