Міжнародний проєкт «Taking Care of the Care Taker» у Польщі!

Відділ міжнародних зв’язків Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  спільно з партнерською організацією «Генерація змін», сприяли участі здобувачці спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) у міжнародному освітньому проєкті «Taking Care of the Care Taker» у м.Ярославець, Польща.

За словами учасниці, Євгенії Коваленко, проєкт став для неї абсолютно новим і надзвичайно цінним досвідом. «Я щаслива, що мала можливість взяти участь у ньому і переповнена емоціями. Поїхати вперше за кордон, самостійно було незвично і неймовірно хвилююче, та я швидко адаптувалася до умов у іншій країні, які були особливо комфортними для мене», - зазначила Євгенія.

Проєкт був організований на достатньо високому рівні, програма включала в себе корисну інформацію про те, як потурбуватися про свій емоційний стан, а різноманітні активні заняття наповнювали учасників незабутніми враженнями. У спілкуванні зі студентами з різних країн Євгенія почувалася дуже комфортно, адже змогла подолати свій мовний бар'єр та покращити комунікативні навички англійської мови, вдалося зблизитися з новими людьми та побудувати дружні стосунки серед іноземців. «Цей тренінг не тільки збагатив мої знання з важливих тем програми, а й дав можливість відчути себе самостійною та досягти успіху й в інших аспектах. Хотілося б висловити щиру подяку організаторам за змогу долучитися до чудового проєкту, який дійсно змінив мене як особистість», - констатувала учасниця проєкту.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55