Працевлаштування випускників 2012 року Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Всі разом – студенти, професори, доценти, докторанти й аспіранти, асистенти і співробітники – як одна академічна родина робимо все можливе, щоб наша Академія, як і століття перед цим, залишалась місцем освіти громадян, гідних своєї Батьківщини. Фундаментальна освіта і наука визначають якість нового життя. Ми свідомі того, що сьогодні Україна потребує фахівців нової генерації – активних, ініціативних, мислячих, які здатні глибоко усвідомити свою національну ідентичність, вміло використовувати європейський досвід бути рівнорпавним партнером у спільному європейському домі. Докладніше

Цьогорічні випускники за освітньо-кваліфікаційними рівнями „молодший спеціаліст”, „спеціаліст”, „магістр”, які завершили навчання у академії успішно працевлаштованні у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Хмельницкої області (за інформацією поданою у відділ сприяння працевлаштуванню).

Кожного  року відділ сприяння працевлаштуванню подає запити та пропозиції щодо подальшого працевлаштування наших випускників у міські та районні відділи освіти. Роботодавці, які хочуть детальніше ознайомитися з випускниками та визначити рівень їх успішності, можуть зустрітися з ними на розширених засіданнях Центру кар’єри, які проводить відділ сприяння працевлаштуванню і про які заздалегідь інформуються студенти.

Зі студентами, які навчаються на другому курсі і які вступили за цільовими направленнями із відділів освіти укладаються угоди, за якими відідли освіти зобов’язуються після закінчення навчання випускника забезпечити роботою.

Уже четвертий рік відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України про матеріальне стимулювання випускників педагогічних спеціальностей, виплачується одноразова адресна грошова допомога в розмірі п’яти мінімальних окладів тим випускникам, які отримали направлення та працевлаштувались у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах і заключили трудовий договір терміном на три роки.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55