Лекції професора Каліфорнійського державного університету (США) у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

4-го та 5-го червня у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії для груп факультету початкової освіти та філології був прочитаний курс  лекцій доктора психології, професора Каліфорнійського державного університету  Сергія  Самборського  (США).

Лекції стосувались психологічних аспектів вивчення англійської мови.

Професор С. Самборський акцентував увагу на важливості розвитку граматичних навичок письмового мовлення як важливої форми ділового спілкування.

Використовуючи нестандартні інтерактивні форми колективної та групової роботи професору вдалось зацікавити та мотивувати до  активного виконання граматичних вправ як студентів-філологів, так  і тих, що не вивчають англійську мову поглиблено. Усі присутні залишили лекцію з відчуттям важливості вивчення англійської мови та з позитивною оцінкою своїх можливостей.

Жартівливий та дружній стиль спілкування дозволили професору  швидко  налагодити контакт та завоювати повагу аудиторії, що зацікавлено та охоче реагувала на завдання, запропоновані американським гостем.

Окрім студентської аудиторії професор С. Самборський провів ряд зустрічей з професорсько-викладацьким складом академії, зокрема з викладачами кафедри іноземних мов, на яких обговорювались педагогічні та психологічні аспекти навчання іншомовного спілкування  та інтерактивні форми навчання англійської мови. Особлива увага була приділена обговоренню питань співпраці Каліфорнійського державного університету США та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55