Науково-практична конференція «Методична та науково-педагогічна служби в системі післядипломної педагогічної освіти»

У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Методична та науково-педагогічна служби в системі післядипломної педагогічної освіти».

У роботі секції «Розвиток компетентностей педагога в умовах реалізації нового державного стандарту початкової освіти» взяли участь викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, котрі поділились власним досвідом та останніми науковими розробками з працівниками кафедри теорії і методик початкової та дошкільної освіти Хмельницького ОІППО та НМЦ початкової, дошкільної спеціальної та інклюзивної освіти, а також з керівниками методичних об’єднань вчителів початкових класів.

Доцент кафедри педагогіки і психології ХГПА, кандидат психологічних наук Старовойт І.Й. розповіла про здійснення психологічного супроводу діяльності вчителя початкових класів в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Доцент кафедри природничо-математичних дисциплін ХГПА, кандидат педагогічних наук Суховірський О.В. розкрив особливості підготовки вчителя початкових класів до викладання курсу «Сходинки до інформатики».

Старший викладач кафедри іноземних мов ХГПА Степенко О.Г. окреслила використання інноваційних технологій в процесі вивчення іноземної мови в початкових класах.

Плідна співпраця та взаємодопомога обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та гуманітарно-педагогічної академії дозволить ефективно впровадити новий Державний стандарт початкової освіти та надати практичну допомогу вчителям початкових класів Хмельницької області. 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55