Фонтан ідей від «Генерації UA»

16 листопада, за ініціативи Центру Демократичного Відродження та підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, у Києві відбувся молодіжний форум «Генерація UA». Організатори висловили свою впевненість в тому, що майбутнє України – в руках молоді, при чому тієї її частини, яка прагне змін та готова до дій задля процвітання рідної держави.

Олександра Кудрицька, співорганізатор проекту, зауважила, що форум створювався з метою обміну знаннями, досвідом та ідеями щодо реалізації власних ініціатив учасників на регіональному рівні. Вона також наголосила на тому, що демократія неможлива без розумних та багатих людей, які прагнуть здійснювати позитивні суспільні реформи.

Спікери Форуму: Богдан Дмитрович Гаврилишин відомий економіст і громадський діяч, чия книга «Дороговкази у майбутнє» і надихнула організаторів на створення «Генерації UA», Павло Шеремета - президент Київської школи економіки та відданий учень Богдана Гаврилишина, Олег Рибачук український політик та громадський діяч, засновник та керівник громадської організації «Центр UA».

Брала участь у  Всеукраїнському молодіжному форумі «Генерація UA»  й студентка VІ курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії факультету початкової освіти та філології Юлія Розгін.

«…Найбільше мені запам’ятався виступ Павла Шеремети. Неймовірна енергетика та оптимізм Павла Михайловича одразу ж передались аудиторії, а лекція у формі прикладів із життя та влучних цитат видалась повчальною та надихаючою. Декілька влучних фраз я навіть занотувала: «Наші конкуренти шліфують наш характер», «Все залежить від настрою на старті»...»

Досить цікавою та продуктивною була робота в групах, де учасники намагались розробити свої власні соціально-значущі проекти, а також поділитись досвідом уже реалізованих проектів у своїх вузах чи містах. Коло проблем охоплювало освіту, екологію, підприємництво, дозвілля, туризм, євроінтеграцію, ЗМІ та соціальні проблеми суспільства.

В цілому, форум «Генерація UA» став своєрідною платформою для обміну ідеями між досвідченими експертами та молодіжними лідерами і довів, що з оптимізмом, наполегливістю та креативним підходом можна здійснювати позитивні перетворення суспільства.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55