Захід до 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка за участі групи ПО-14

Нещодавно – 31 жовтня 2013р. – у Хмельницькій юнацькій бібліотеці відбувся захід, присвячений 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Наша група ПО-14 була запрошена в якості учасників цього дійства.

Мабуть немає жодної людини, яка б не знала імені Т.Г. Шевченка.

Тарас Шевченко - це український народний поет, художник, громадський та політичний діяч свого часу, славнозвісний Кобзар. Недарма його портрет малюють з кобзою у руках.

Захід підготували працівники юнацької бібліотеки, а студенти нашої групи доповнили його декламуванням відомих творів поета та співом пісень на його вірші. Шевченківська атмосфера вечора була передана також українськими вишиванками, які одягнули наші дівчата і хлопці.

Змістовна і цікава розповідь про життя і діяльність визначного поета не залишила нікого байдужим. Ми неначе перенеслись машиною часу у 19 століття. В уяві проминали панські маєтки, бідні хатини, кріпаки, тяжка праця яких знаходила відображення у творах Тараса Шевченка. Соціальна несправедливість та поневолення людей - проходить червоною стрічкою у доробку народного Кобзаря. Він не хотів миритися з таким станом речей і закликав народ підніматися на боротьбу з гнобителями, відстоювати права і свободи людини.

Разом з тим Шевченко також був поетом-ліриком, який оспівував кохання та красу української землі.

Цей захід дозволив нам дізнатися про цікаві та історичних події, пов'язані з життям та творчістю поета, висвітлив роль митця, як фольклориста та етнографа– знавця українських народних традицій та побуту.

Ми залишали бібліотеку, сповнені незабутніми враженнями та емоціями, в надії ще не раз зустрітися на таких цікавих тематичних вечорах.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55