«Самоіронія у мистецтві»

«Самоіронія у мистецтві» – під таким гаслом пройшла зустріч студентів 2 курсу факультету початкової освіти та філології з Олексієм Юріним – черкаським поетом, перекладачем, літературознавцем, організована студентами групи ПО-24 на чолі із куратором, Дудчак Галиною Іванівною.

З-під пера Олексія Юріна вийшло декілька поетичних збірок («На себе», «Парампара», «Чи всі жінки однакові?»).

Сьогодні він є переможцем різних конкурсів, серед яких: всеукраїнський конкурс «Слава Нації» (2008), черкаський обласний конкурс поезії (2010).

Олексій Юрін брав участь у багатьох національних мистецьких фестивалях: «Країна мрій», «Міжнародний львівський форум», «Трипільське коло».

Особливим досягненням поета є те, що у 2006 р. україномовний варіант пісні на слова Олексія Юріна «Човник», у виконанні юної черкаської співачки Марії Яременко, став фіналістом українського відбору дитячого Євробачення.

Студенти із захопленням слухали поезію, яка вирізняється емоційністю, філософією, нестандартністю образів та римування. Особливе враження на глядачів справило те, що поет пише не лише українською, а й англійською мовами.

Безліч позитивних емоцій у глядачів викликало прослуховування пісень у виконанні Олексія Хуторного на слова віршів Олексія Юріна (композитор Кока Черкаський).

Вражені неповторним і захоплюючим спілкуванням із Олексієм Юріним глядачі аплодували стоячи.

Після зустрічі студенти взяли у поета автографи.

Шкода, тільки збірок із поезіями для всіх не вистачило.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55