У пошуку нового у добре знаному

Посеред древньої землі України яскравою краплиною на карті є наше рідне місто Хмельницький. Хмельницький - прекрасне та мальовниче місто. Хоч ми вже третій рік навчаємося у Хмельницькому, проте мало звертали увагу на чудові архітектурні споруди минулого століття. Звичайно, наше місто не славиться такими історичними та незвичайними пам’ятками, як, наприклад, Львів, Чернівці чи Кам’янець-Подільський, проте  й воно особливе своєю історією, людьми, подіями тощо.

Нещодавно, після закінчення навчальних занять група ПО-32 разом із куратором, С.В.Маховською, здійснили  екскурсією по місту. Біля Дитячого світу нас вже чекав екскурсовод, який в деталях розповів нам саме про історію виникнення міста, цікаві події та архітектурні особливості  його вулиць та будівель.

Але найбільш ми були у захваті від фотогалереї, яка вже третій рік функціонує на території сучасного Хмельницького (навпроти Ангела скорботи). У ній ми побачили прекрасні колекції різних фотоапаратів, від найдавнішого до сучасного, чимало рідкісних фото останніх століть.

У фотогалереї ми дізналися історію виникнення фотоапарату та першої фотографії, багато цікавих фактів з життя видатних фотографів.

Загалом, ми залишилися задоволені цим невеличким екскурсом. І навіть вчитуючись у слова „Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра..." хочеться замислитись про минувшину, знайти ту силу, яка дасть наснагу жити в сьогоденні, любити свій народ, свою землю, своє місто, цінувати ті скарби, що має наша хмельницька земля. Адже не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу, його культурну спадщину.

Студентка групи ПО-32, В.Козуленко

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55