Цікава екологія...

​У листопаді на VІІ курсі факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся конкурс «Цікава екологія». Студенти груп ПО-71 і ПО-72, поділившись на 10 підгруп, працювали над створенням сценаріїв виховних заходів та виховних годин для учнів початкових класів на екологічну тематику. На конкурс було подано сценарії «Подорожі країною Екології», заходу «Екологічною стежиною» та інші цікаві розробки. Всі ці роботи передані вчителям  у загальноосвітні школи Хмельницької області на допомогу у здійсненні екологічного виховання молодших школярів.

Визначали переможців члени журі:

  • студентка групи ПО-52, член вченої ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії від факультету початкової освіти та філології Вікторія Медеубаєва;
  • староста групи ПО-63, член студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Юлія Розгін;
  • куратор V,VІ,VІІ курсів Наталія Миколаївна Роїк.

Переможцями стали студенти групи ПО-71 Ілона Грицина, Аліна Горбатюк, Наталія Белященко, Юлія Коваль, Іванна Марценюк із сценарієм екологічної гри «Дивосвіт природи», а також студенти групи ПО-72 Оксана Бєгунова, Ганна Орловська, Катерина Тимчур із сценарієм виховного заходу «Свято у пташиному царстві».

Профспілкова організація студентів ХГПА нагородила переможців грошовою премією.

ВІТАЄМО НАЙКРАЩИХ!!!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55