Захоплююча піскова анімація…

У листопаді студенти групи ПО-52 факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провели цікаву і розвивальну відкриту виховну годину, під час якої студентами було наголошено на такі важливі людські  якості як порядність, повага і любов до батьків, відповідальність за свої вчинки.

Даний захід був насичений яскравою презентацією з картинками і відеороликами. Дуже цікаво було спостерігати за рухами рук відомої художниці-аніматора Оксани Сімонової, що своїми пісочними картинами розкривала цілу життєву історію.

Глядачів переповнювали емоції впродовж перегляду пісочних анімаційних композицій «Ти завжди поруч», «Не спізніться». Ксенія Сімонова за допомогою своїх рук змусила задуматись кожного про тих, хто загинув у Великій Вітчизняній  війні, про батьків, які завжди чекають нас, чи просто наших дзвінків. Досить  актуальним для молоді став показ пісочної анімації на тему аборту, адже  тепер кожен задумається про свій життєвий вибір.

Особистість художниці Ксенії Сімонової, її талант достукатись до найбільш затверділих сердець, вселяє у нас надію на краще майбутнє.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55