Олімпіада з інформатики

12 грудня 2013 р. у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії було проведено олімпіаду з інформатики для студентів 1-2 курсів з метою виявлення серед студентської молоді найкращих знавців комп’ютерних технологій і користувачів комп’ютера. У конкурсі брав участь 31 студент.

Урочисто відкрила конкурс комісія в складі декана факультету початкової освіти та філології, д. пед. н.,  професора Ящук І.П., завідувача кафедри природничо-математичних дисциплін, канд. пед. н. Вишинської Г.В., голови студентського профкому, канд. пед. н. Сівак Н.А. та викладачів інформатики Салтикова В.О. і Кукури Г.А.

Учасникам олімпіади були запропоновані завдання, які вимагали знань із теми «Текстовий процесор».

Переможцем олімпіади стала студентка 2 курсу факультету початкової освіти та філології Ковальова Валерія, яка набрала найбільшу кількість балів.

Результати олімпіади:

І місце – Ковальова Валерія (група ПО-25).
ІІ місце – Гурна Юліана (група ПО-24).
ІІІ місце – Гаврилова Людмила (група ММ-21).

Учасники олімпіади засвідчили високий рівень знань із комп’ютерних технологій та уміння володіти комп’ютером на рівні користувача. Отримані знання, уміння та навички роботи із комп’ютерною технікою сприятимуть майбутнім фахівцям у професійному становленні на ринку праці.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55