Ознайомча подорож майбутніх педагогів до Європи

Студенти й викладачі факультету початкової освіти та філології  побували у вельми захоплюючій подорожі в Республіці Польщі та Федеративній Республіці Німеччині.

Студентам випала можливість побачити незабутні туристичні пам'ятки польської землі, багаті своєю різноманітністю. Варшава, Вроцлав – міста з історичними традиціями, архітектурою та культурою засвідчили велич Польської держави. Незабутнім стало відвідування Вроцлавського університету, заснованого в 1702 році за наказом імператора  Леопольда I.

В пам’яті залишиться екскурсія делегації Берліном – найбільшим містом Німеччини, як за кількістю населення, так і за площею, величезним європейським культурним, історичним центром. Пощастило екскурсантам відвідати будинок німецького парламенту – Рейхстаг – символ нової держави з багатовіковою історією. Своєю красою, архітектурною забудовою, музейними пам’ятками покорив нашу групу Дрезден.  Це місто ще називають  Флоренцією на Ельбі. Відвідуючи Дрезденську галерею  студенти та викладачі переглянули  полотна Рафаеля, Тіціана, Рубенса, Веласкеса,  Дюрера, Гольбейна, Рембрандта, Пуссена та інших видатних художників світу.

Подорож Європою тривала 5 днів і можна із впевненістю сказати, що ці  дні стали для студентів та викладачів незабутніми!

 

 

 

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55