Дитяча книга: історія, проблеми і перспективи

9 березня 2016 р. у читальному залі бібліотеки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії викладачі кафедри української мови та літератури провели науково-практичний семінар «Дитяча книга: історія, проблеми і перспективи»,  у ході  якого  розглянули такі проблеми:

1.   Роль книги у навчанні і вихованні дітей.

2.   Видавничо-поліграфічна справа в Україні.

3. Особливості формування читацьких інтересів у молодших школярів.

4. Особливості підготовки майбутніх учителів (вихователів) до роботи із дитячою книгою.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків, канд. пед. наук доцент В.І.Слюзко.

Участь в обговоренні проблем семінару взяли декан факультету початкової освіти та філології, доктор пед. наук професор І.П.Ящук, доктор пед. наук, професор кафедри педагогіки і психології І.С.Руснак, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та літератури В.П.Мацько В.П, вчитель- методист початкових класів  НВК №4 м.Хмельницького Л.І. Маланчук Л.І., студентка факультету початкової освіти та філології  групи  ПО-22 Надія Баранюк  та ін.

Кращі дитячі книги  є зразком високого художнього слова - прози і поезії, виховують у дітей почуття прекрасного і роблять їх життя повнішим, цікавішим. Дитячі книги з малих років прищеплюють дитині добрі почуття і благородні думки, пробуджують до хороших вчинків, сприяють моральному становленню.

Працівники бібліотеки презентували книжкову виставку «Сузір’я вічного й святого – дитяча книга»

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55