СНІД – загроза людству

1 листопада 2016 року студенти групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології Прокопова Ірина та Коваль Ольга провели виховну годину для студентів своєї групи на тему: «СНІД – загроза людству».

СНІД, або Синдром набутого імунодефіциту — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), яке пошкоджує імунну систему людини, і таким чином знижує опірність організму проти будь-якого захворювання.

Щороку 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. ВІЛ-інфікованих в Україні поменшало, проте ставлення до них залишається не завжди толерантним. Щоб відійшли в минуле дискримінація, неповага та істерія, щоб у нашому суспільстві поступово сформувалося тверезе та гуманне ставлення до різних аспектів проблеми СНІДу й була проведена ця виховна година, мета якої дати елементарні знання про хворобу століття, основні шляхи зараження, як захиститись від СНІДу, профілактика цієї хвороби.

Студентки навели страшну статистику в світі та в Україні офіційно зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян, пояснили різницю між ВІЛ та СНІД, розкрили основні профілактичні заходи, продемонстрували значення соціальної реклами.

СНІД – ворог здоров’я нації номер один. Результат буде незначним. Поки люди не перестануть легковажно ставитись до статевих зв’язків. Найвище щастя, що дається людині природою – життя, а в ньому найпрекрасніше – молодість, здоров’я і кохання. І як же буває гірко, коли у розквіті літ від прикрої випадковості перекреслюються надії на щастя і саме життя.

Людина живе надією. І перемогти нову хворобу “чуму ХХІ століття” треба і можливо. А залежить це від самих людей.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55