Невмируще слово земляка

1 листопада у бібліотечній вітальні ХГПА відбулася година пам’яті, присвячена світлій пам’яті Петра Івановича Войчишена- Лугівського – письменника-драматурга, члена міської літературної спілки письменників «Поділля», подільського режисера і сценариста, організатора художньої самодіяльності та культурно-освітньої роботи на Хмельниччині, людини, справжньою зброєю у житті якої було Слово…

У народі кажуть, що кожна людина живе доти, поки про неї пам’ятають. Петро Іванович заслужив шану і пам’ять багатьох людей.

Учасники заходу зібралися у тісному родинному колі: колишні друзі, письменники, побратими по перу, журналісти, члени  родини, освітяни та студенти ХГПА  груп ПО-11 (куратор Ніколаєва А.А.) та ДО-22 (куратор Барташук О.Ю.).

Шанувальники   творчості П.І.Войчишена-Лугівського  мали можливість  звернутися до пам’ятних сторінок його життя та творів, де  залишились  думки, мрії, надії та ідеали  майстра, його лицарський світ, який він так любив і по-своєму розумів.

 Студенти факультету початкової освіти та філології ПО-11 (Н.Журавльова, А.Марчук, К.Хворостовська, Ю.Лазаренко, В.Черевик) читали вірші Петра Івановича.

Спілкування зі світом митця слова не залишило байдужим нікого із присутніх у залі і наснажило до наступних зустрічей з високим мистецтвом поезії.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55