Лист-прохання Гавришевої Ірини Олександрівни

Гавришева Ірина Олександрівна, 1984 року народження, учасник конкурсу "Перший крок до успіху" - 2006 рік, переможець конкурсу "Новітній інтелект України" - 2007 рік.

Доброго дня!
Звертаюсь до вас за допомогою, бо опинилась у цілковитому безвиході.

Я хворію з 1996 року.
Основний діагноз:
генералізована міастенія,
надтяжка форма, тетрапарез, порушення життево-важливих функцій (ковтання, дихання).

Супутні:
Комбінована тромбофілія, надтяжка форма, ускладненна множинними венозними тромбозами, потребує пожиттєвої терапії антікоагулянтами.

Множинні остеонекрози, ендопротезування лівого кульшового і правого колінного суставу.

Синдром подовженого інтервалу QT, стан після імплантації кардіовертера-дефібрілятора (операція, після якої власно усе й почалось).

Кардіоміопатія, серцева недостатність 2В ступеню Стеноз гортані 3 ступеню, трахеостома Стан після множинних реанімацій

Це основне, усякі невелекі проблеми не пишу.
Загалом було десь біля 20 операцій.
Більша частина в Запоріжжі - лише на колінному суглобі 7 операцій. У Німеччині (Університетска клініка м. Регенсбург) було проведено 5 операцій, у тому числі заміна (ендопротезування) кульшового та колінного суглобів, 2 операції на судинах та операція на серці. Да, і остання вже в іншій клініці - на легені. Тобто загалом 6 операцій у Німеччині. На усі збирали кошти усім світом мої друзі бо в Україні ці операції були чи неможливі взагалі, чи надзвичайно ризиковані.

У вересні 2009 року в мене цілком випадково було виявлено надзвичайно рідкісне захворювання серця, що несло ризик раптової зупинки серця.

Прогнози лікарів були невтішні - без операції по встановленню апарату, що буде автоматично запускати моє серце при зупинках, жити мені залишилось не дуже багато. Операція як в Україні, так і в Німеччині коштує шалані гроші. До того ж в Україні робити її було практично неможливо через супутні проблеми. Ситуація була патова, але трапилось диво і німецька клініка взяла на себе 90% витрат на мою операцію, бо це було для них цікаво з наукової точки зору. Таким чином 24.11.2009 у Німеччині мені була зроблена унікальна операція на серці.

Спочатку планувалось, що це буде унікальна, але не дуже складна операція і вже за декілька днів я зможу виписатися з лікарні. Але виникли ускладнення. Нові і нові. Які коштували клініці немалих грошей (перебування у відділенні реанімації і т. і.). І чим далі, тим ситуація погіршувалась. Мене відпускали на квартиру, а через 2 дні я поверталась знову в ще гіршому стані, додавались нові проблеми, не вирішувались старі. Що зі мною робити не знав ніхто. І, зрештою, 21 грудня мене виписали з тієї лікарні назавжди, тобто попередили що моїм лікуванням займатися більше не можуть. В той самий день я потрапила до іншої лікарні у вкрай важкому стані. Врятували. Але зарадити нічим не могли, тому також виписали, попередивши що в мене є лише два дні на пошук тих, хто візьметься лікувати мене – якщо не знайду – просто задихнусь. Можете собі уявити як воно було – у чужій країні, не знаючи мови, перебуваючи у вкрай важкому стані, напередодні свят, намагатися знайти собі лікарню. Власне так і не встигли, 24 грудня терміново знов відділення швидкої допомоги ще однієї лікарні міста. Знов врятували… але й взялися спробувати вирішити проблему повністю.

І дійсно головна проблема була вирішена за декілька днів, але як з'ясувалось пізніше, запізно. І 31 грудня мене знов рятували лікарі відділення швидкої допомоги, а 7 січня була зроблена термінова операція на легені. І знов ускладнення, відділення реанімації, палати інтенсивного нагляду, наддорогі антибіотики, обстеження і т. і. І поки що світла у кінці тунелю немає. Але є борг перед клінікою в 17 700 євро і це лише попередні суми. Клініка лікує мене в борг, але лише доти, доки зупинка лікування може вбити мене. Як тільки ситуація стабілізується, вони отримають повне право не лікувати мене більше без грошей.

2700 за першу госпіталізацію (термінове надання допомоги та подальше лікування) і 15 000 за другу з урахуванням операції, реанімацій і т. д. У додатку - рахунок щодо цих 15 000. Наразі діагноз звучить як "Епікардіальна імплантація автоматичного кардиовертера-дефібрілятора (24.11.09) ускладненна імунологічною реакцією на електрод з формуванням рецидивуючого масивного гідтротороксу зліва з послідуючим формуванням емпіеми плеври зліва".

З повагою, Гавришева Іра
БФ "Счастливый ребенок"
www.deti.zp.ua
+38 097 136 41 82
hematologia@mail.ru

Поштова адреса
вуд. Чудова, б. 38
м. Запоріжжя
Україна
69067
Гавришева Ірина

Кошти на лікування можна перерахувати на рахунок:
Приват Банк
МФО 313399
ОКПО 23788752
Р/р 29240825545221
Рахунок в гривнях:
6762 4620 3304 2406
Отримувач:
Гавришева Ірина Олександрівна

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55