Світ моїх захоплень

Світ моїх захоплень – під таким девізом пройшов другий день Тижня факультету.

Студенти 5-6 курсів (всього 19 студентів) взяли активну участь у першому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Дошкільне виховання”. Студенти факультету протягом останніх років є активними учасниками Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Дошкільне виховання”, другий етап якої проходить у м. Луганську. Основним захопленням студентів факультету є професійна майстерність.

Під час літературної вікторини студенти груп ДВ-31, ДВ-32 випробовували знання з використання фольклору в роботі з дітьми.

Основні завдання літературної вікторини:

Хто кого перескоромовить?

„Загадковий” екзамен
Пізнавати світ у його взаємозв'язках допомагають загадки – важливий засіб розвитку у дітей розумових здібностей, кмітливості, спостережливості, креативності, асоціативного мислення. В загадках з особливою силою виявилася влучність спостережень за явищами природи, вміння народу їх узагальнювати, образне мислення, яскравість і виразність поетичної мови. В стислій, але образній формі загадки відбивають найрізноманітніші події та явища. Їм властиві таємничість, вони інтригують, і це відповідає допитливому розуму дитини.

Люлі-люлі, прилетіли гулі...
Під звуки колискової складаються перші уявлення дитини про світ, перші відчуття радості та задоволення життям. У колискових піснях відбиті мрії та сподівання матері на краще життя дитини, побажання їй здоров’я та щастя.

Котилася торба...
І прикотилася до нас із наступним конкурсом. Цікавий і своєрідний світ являють собою дитячі лічилки. Деякі з них просто дивовижні за лексичним складом і ритмікою. Крім своїх прямих функцій, лічилки завдяки своєму несподіваному алогізму, виховують почуття гумору, є джерелом дитячого сміху та веселощів.

Мудрість народна.
Прислів'я та приказки - це мудрість народна. У них передаються спостереження людей над явищами природи й суспільного життя, вадами людського характеру та інше.

Перемогла команда групи ДВ-31. Вітаємо переможців!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55