Блоґ dv

ВІТАЄМО МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

Закінчилася пора приємних хвилювань та недоспаних ночей. Нарешті студенти випускних груп факультету дошкільної освіти отримали очікуваний документ про освіту.

Понад 50 молодших спеціалістів та близько 80 бакалаврів (денної та заочної форми навчання) зі спеціальності «Дошкільна освіта» полетіли у вирій самостійного професійного життя.

ВИХОВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ МОЛОДІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

15 червня 2017 року студентами групи ДО-21б (куратор – Гончар Н.П.) було проведено годину національного виховання «Європейська свідомість молоді України».

СПОРТ – ЗДОРОВ’Я, СПОРТ – ЦЕ СИЛА, ЩО ДАЮТЬ ВСІМ ДІТЯМ КРИЛА!

7 червня 2017 року доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гончар Н.П. було проведено лабораторне заняття з теорії та методики фізичного виховання дітей дошкільного віку на тему: «Складання планів-конспектів спортивних свят, розваг, Днів здоров'я для дітей різних вікових груп» з студентами групи ДО-22.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ГРУПИ ДО-21б

1 червня 2017 року на факультеті дошкільної освіти було проведено науково-практичну конференцію за підсумками проходження педагогічної практики «Пробна практика в групах раннього віку» студентами групи ДО-21б.

ЗАХИСТИ КУРСОВИХ РОБІТ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

24 травня 2017 року відбувся захист курсових робіт студентів бакалаврату групи ДО-51 факультету дошкільної освіти.

Студенти продемонстрували належний рівень в підготовці та у захисті обраних досліджень, опираючись на здобутки сучасної психолого-педагогічної літератури, передовий педагогічний та власний досвід, здобутий під час педагогічної практики.

НОВІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ РІДНОГО МІСТА

30 травня  студенти факультету дошкільної освіти (група ДО-21, куратор Тафінцева В. Г. та ДО-22, куратор Барташук Л. Ю.) подорожували екскурсійним автобусом такими знайомими і водночас новими вулицями рідного Хмельницького.

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДО У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ДОШКІЛЬНА ОСВІТА"

17-19 травня 2017 року в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта».

ВІТАЄМО!

Щиро вітаємо слухачку магістратури зі спеціальності «Дошкільна освіта» Шпицю Аліну Юріївну та студентку групи ДО-61 факультету дошкільної освіти Пахарчук Марію Сергіївну з достойним представленням Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Майбутні інструктори з фізичної культури в ДНЗ практикуются у проведені занять з плавання з дітьми дошкільного віку

17 травня 2017 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Розгон Вікторією Вікторівною було проведено практичне заняття з студентами ДО-41 з теорії та методики навчання плавання дітей дошкільного віку на тему: «Самостійне проведення занять з плавання з дітьми різних вікових груп».

© 2017 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55