Корпоративна діяльність як засіб підвищення ефективності використання ресурсної бази вишів та оптимізація бібліотечної праці

5 квітня в бібліотеці ХГПА відбувся науково-практичний семінар «Корпоративна діяльність як засіб підвищення ефективності використання ресурсної бази  вишів та оптимізація бібліотечної праці», у його роботі  брали участь директори бібліотек ВНЗ Хмельниччини, директори та провідні фахівці обласних бібліотек міста, головний спеціаліст відділу культури мистецтва та навчальних закладів управління культури, туризму і курортів обласної державної адміністрації.

Учасників зібрання привітала ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор І.М. Шоробура.

В ході роботи було розглянуто низку важливих питань щодо корпоративної співпраці бібліотек ВНЗ із бібліотеками інших систем і відомств, органами науково-технічної інформації. Основний акцент у перспективі роботи зроблено на розвиток системи електронної доставки документів через бібліотеки, що беруть участь в створенні єдиного інформаційного  простору, розглянуто та обговорено Положення про зведену базу даних «Науковці Хмельниччини».

Учасники семінару мали нагоду ознайомитися із виставкою-презентацією «Мистецька аура Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії», яка висвітлювала науковий доробок професорсько-викладацького складу академії, знайомила із творами декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, дала можливість долучитися до високохудожніх музичних і хореографічних композицій та поетичного слова.

До її представлення були залучені студенти всіх факультетів ХГПА:

  • В. Роля – Філ-22(у), В. Троян, К.Хворостовська – ПО-11 (гурток виразного читання «Плекаймо слово»,факультет початкової освіти та філології; керівник А.А.Ніколаєва);
  • М. Кравчук – ММ-31, Є. Василик – ММ-61(керівник Г.В.Яківчук);
  • Аматорський колектив факультету дошкільної освіти «Подільські музики» (керівник С.В.Пазій);
  • А. Манькевич – ММ-61;
  • В. Лезнюк – ММ-41 та І.Драгобецька – ПО-33;
  • завідувач кафедри хореографії, кандидат філологічних наук Л.В.Павлішена прокоментувала відеозапис лібрето до хореографічної композиції дипломної роботи Л. Моцної.( Колаж)

 

 

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55