Бібліографія науковців Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

25 квітня в читальному залі бібліотеки відбулась презентація біобібліографічного покажчика із серії «Бібліографія науковців Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії»  «Мацько Віталій Петрович – знаний науковець та освітянин Поділля : до 65-річчя від дня народження»

 У покажчику представлено науковий та літературний доробок Віталія Петровича Мацька, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови та літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії літературознавця, письменника, перекладача журналіста, краєзнавця і громадського діяча, який налічує понад 800 наукових праць, доповідей, статей, що виходили друком в різних збірниках та виданнях України та Поділля.

Віталія Петровича вітали : колектив бібліотеки, студенти факультету початкової освіти та філології Філ-12(у) куратор В.А.Філінюк. Окрасою заходу було музичне вітання від подружжя Юрія Михайловича та Віри Юріївни  Найд.

Покажчик адресовано науковцям, педагогам, бібліотекарям, студентам та всім, хто цікавиться історією та краєзнавством України, Поділля.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55