Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Центрі реабілітації «Родинний затишок»

1 червня 2017 року у рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей у Центрі реабілітації «Родинний затишок» студенти факультету початкової освіти та філології групи ПО-62 на чолі з куратором Повзун В.Е. організували та провели на волонтерських засадах майстер-клас із елементами арт-терапії для підопічних центру.

Основним напрямом роботи для вихованців визначили художню діяльність. У підготовці заходу брали участь усі студенти групи: організовувала колектив староста Бресь Анна, над сценарієм працювала Бялковська Інна, із підбором матеріалів та подарунків допомагала Ліщук Наталя. Майстер-клас із малювання природи та художніх персонажів провели такі  студенти:

Буймістер Анна

Волошина Олена

Максімов Ярослав

Очеретна Марія

Садовий Микола

Сукманюк Жанна

Юрчук Аліна

Директор Центру реабілітації Антоніна Павлівна Корчинська висловила подяку волонтерам за проведений захід, за професіоналізм, співчуття, гуманізм та розуміння проблем молоді з обмеженими можливостями.

Із педагогічної точки зору розвиток творчих здібностей молоді з обмеженими можливостями під час малювання дає шанс підопічним Центру усвідомити їхнє відношення до навколишнього  світу, відчути єднання з природою. Терапія дозволяє розслабитися та отримати задоволення від спілкування  і самого процесу виконання малюнка.

Шановні майбутні педагоги,   не будьте байдужими до молоді з обмеженими можливостями та долучайтеся до проведення творчих заходів разом із нами!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55