Лабораторне заняття з методики фізичного виховання

2 червня  на базі дошкільного навчального закладу №54  було проведено лабораторне заняття з методики фізичного виховання (викладач Павлушкіна О.В.) у групі ДО-21. Метою заняття було ознайомлення студентів з обладнанням та інвентарем з фізичного виховання. Базою для лабораторного заняття було обрано дошкільний навчальний заклад «Пізнайко», який працює за фізкультурно-оздоровчим напрямком. У процесі заняття викладач Павлушкіна Олена Василівна довела до відома студентів необхідність використання з дошкільниками різноманітного фізкультурного обладнання під час організації та проведення форм роботи з фізичного виховання. Особливу увагу було приділено вимогам до обладнання, правилам його зберігання.

Інструктор з фізичного виховання дитячого садка Юркова Інна Володимирівна продемонструвала використання фізкультурного обладнання під час проведення різноманітних форм роботи з фізичного виховання.

Методист дошкільного навчального закладу Кушлак Оксана Дмитрівна  розповіла про застосування у роботі з малюками нестандартного спортивного обладнання.

Студенти із задоволенням  відвідали заняття у басейні.

Щиро дякуємо адміністрації та педагогам дошкільного навчального закладу за змістовну, цікаву зустріч.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55