НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ГРУПИ ДО-21б

1 червня 2017 року на факультеті дошкільної освіти було проведено науково-практичну конференцію за підсумками проходження педагогічної практики «Пробна практика в групах раннього віку» студентами групи ДО-21б.

Підсумкова конференція була відкрита деканом факультету дошкільної освіти, кандидатом педагогічних наук, доцентом Пісоцькою Л.С., яка відзначила творчий підхід та сумлінність студентів у виконанні поставлених завдань, у практичному оволодінні необхідними знаннями та навичками.

Метою педагогічної практики було поглиблення знань студентів про сучасні методи та форми організації навчально-виховного процесу в групах раннього віку, формування професійних умінь, потрібних для догляду, розвитку, навчання та виховання дітей раннього віку, виховання відповідального ставлення до професійної діяльності, потреби постійно поповнювати власні знання та творчо застосовувати їх на практиці. Саме про це у своїй доповіді «Педагогічна практика в групах раннього віку в системі підготовки майбутнього фахівця дошкільної освіти» розповіла викладач кафедри Мисик О.С.

Студенти поділились набутим досвідом у проведенні занять та інших форм роботи з дітьми раннього віку, підтверджуючи свої доповіді фото- та відеодобірками.

Цікавими були виступи:

  • Свідерської Катерини, яка звернула увагу на проблеми адаптації дітей раннього віку до умов дошкільного навчального закладу;
  • Шевчук Вероніки, яка розкрила форми навчання дітей раннього віку на сучасному етапі;
  • Куліш Світлани, яка розповіла про особливості сенсорного розвитку дітей раннього віку;
  • Киричук Софії, яка представила шляхи розвитку мовлення дітей раннього віку на заняттях та поза ними;
  • Максімової Ольги, яка розкрила особливості проведення занять з зображувальної діяльності дітей раннього віку.

Також студентами були представлені виставки науково-методичної літератури (Грабова Катерина), сенсорних посібників (Олійник Аліна) та відеоролик «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими» (Венгер Христина).

По завершенню звіту завідувач виробничої практики Казакова Н.В., методисти практики Гончар Н.П. та Цегельник Т.М. оголосили результати педагогічної практики студентів, відзначивши успіхи практикантів під час проходження практики та під час підготовки звітної конференції.

Ми дякуємо керівникам практики Гончар Н.П., Машкіній Л.А., Мисик О.С. та Цегельник Т.М. за вдалу підготовку студентів до проходження педагогічної практики.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55