Медійна платформа 2.0 «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти»

7–8 червня 2017 року викладачки кафедр педагогіки Казакова Н.В. та психології Тафінцева С.І. стали активними учасницями медійної платформи, яка відбулася за підтримки Профспілки працівників освіти і науки України та Фонду Фрідріха Еберта в Україні у м. Києві.

Протягом двох днів освітяни з усіх регіонів України ознайомлювалися із новими програмами, громадськими ініціативами та проектами ЄС, а такоє успішними освітніми практиками українських. Зокрема представник Інтернаціоналу освіти із Бельгії Тімо Лінсенмайер представляв інтерактивні мультимедійні додатки, які сприяють успіху у сфері комунікації.

Приємною несподіванкою для усіх стала можливість зустрічі із Послом Фінляндії в Україні Юхою Віртаненом, який розкрив майбутні напрями співпраці у сфері початкової освіти, підготовки майбутніх учителів початкової школи та професійно-технічної освіти. Посол поділився секретом успіху фінської системи освіти та наголосив на значущості «гнучкості освітніх досягнень як результату індивідуального підходу виходячи із можливостей кожної дитини».

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55