ВІТАЄМО МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

Закінчилася пора приємних хвилювань та недоспаних ночей. Нарешті студенти випускних груп факультету дошкільної освіти отримали очікуваний документ про освіту.

Понад 50 молодших спеціалістів та близько 80 бакалаврів (денної та заочної форми навчання) зі спеціальності «Дошкільна освіта» полетіли у вирій самостійного професійного життя.

З вітальним словом до випускників звернулися заступник голови Хмельницької обласної ради В.О. Лесков та директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА О.І. Фасоля.

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Шоробура І.М. побажала випускникам творчої професійної стежини, успіхів та натхнення.

Вітаючи випускників з отриманням дипломів, декан факультету дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С. акцентувала увагу на необхідності продовження навчання їх за спеціальністю.

Приємною несподіванкою для усіх став вітальний виступ народного аматорського колективу «Подільські музики» під керівництвом С.В. Пазій.

Щиро вітаємо випускників факультету дошкільної освіти та бажаємо успіхів, підкорення нових вершин, миру та злагоди, натхнення та креативності, впевненості в обраній професії.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55