Навчання у літній школі професійного розвитку у рамках проекту "New Generation School Teacher", організованого Британською Радою

З 1.07 по 8.07.2017 року викладачі кафедри іноземних мов Аніщенко І.М., Гандабура О. В., Глушок Л. М., Гуменюк В. М., Рибачук Ю. Л. та Северіна Т. М. брали участь у тренінгах професійної майстерності у межах проекту "Шкільний вчитель нового покоління", ініційованого та організованого Британською Радою спільно з Міністерством освіти та науки України.

Метою проекту було ознайомлення викладачів ВНЗ з новою моделлю "наскрізної" методичної підготовки майбутніх вчителів англійської мови бакалаврського рівня вищої освіти та вчителів початкових класів (зі спеціалізацією англійська мова) освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за інноваційною типовою програмою.

36-годинний навчальний курс тренінгів та майстер-класів передбачав визначення змісту та організаційно-методичних форм реалізації моделі методичної підготовки майбутніх вчителів англійської мови за інноваційними технологіями.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55