Англійська мова просто неба

Якщо ви володієте знанням,

дайте  іншим запалити від нього свої світильники

Т. Фулпер

23 вересня у День народження м. Хмельницького студенти групи ФІЛ-31а за сприяння міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели майстер-клас «Англійська мова просто неба».

Разом із куратором Ворник Марією Миколаївною студенти презентували  дітям лінгвістичні ігри, казкові завдання, пісні тощо.

Учасники майстер-класу виявили зацікавленість до спільної діяльності, продемонструвавши свої знання англійської мови, радіючи від розв’язаних завдань.

Своїми педагогічними знахідками з учасниками заходу щедро ділились Літвінчук Інна, Маланяк Юлія, Мельник Анастасія, Павлюк Яна, Прокопець Яна, Сідлецька Катерина, Чекирда Олександр, Шевчук Ірина, Якобчук Наталія.

Хмельничан  об’єднала  атмосфера бажання вивчати іноземну мову, середовище відкритості, доброзичливості, співтворчості.

Батьки дітей міста дякували організаторам проекту не лише за створений гарний настрій, а й розвиток інтересу до вивчення іноземної мови.

Сподіваємось на активну співпрацю з колективом Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та продовження системи майстер-класів «Англійська мова просто неба».

Дякуємо усім, хто долучився до заходу!! Бажаємо реалізації нових освітніх проектів для дітей міста та області.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55