Благодійний проект ‟ART-HOSPITAL або ТЕРАПІЯ РАДІСТЮˮ

Тема: Використання нетрадиційних технік малювання. МАЛЮВАННЯ ЗІМ'ЯТИМ ПАПЕРОМ

4 жовтня 2017 року з ініціативи та фінансування Хмельницького обласного благодійного фонду ‟Карітасˮ та за підтримки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії студенти-волонтери групи ПП-21б вже традиційно зустрілися та працювали  з дітьми, які знаходяться на лікуванні в обласній дитячій лікарні.

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (з ініціативи та за участі декана факультету початкової освіти та філології, доктора педагогічних наук, професора, депутата Хмельницької обласної ради Ящук Інни Петрівни; психолога, викладача кафедри психології ХГПА Чорної Наталії Василівни – координатора проекту) вже другий рік поспіль є учасниками благодійного проекту Art Hospital.

Мета проекту -  психологічна реабілітація, підтримка та сприяння розвитку творчості, самреалізації, емоційної стабільності дітей, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах м. Хмельницького та області;

Малювання зім'ятим папером

Малювання зім’ятим папером, як одна з нетрадиційних технік надзвичайно цікава форма роботи. Існує безліч технік нетрадиційного малювання, їх незвичайність в тому, що вони дозволяють дітям швидко досягнути бажаного результату: позбутися психологічних меж, страхів; отримувати незабутні позитивні емоції.

Під час зустрічі діти разом зі студентами ХГПА захоплено створювали власні картини за допомогою фарб зі зім’ятого паперу.

Термін «нетрадиційний» - означає використання матеріалів, інструментів, способів малювання, які не є традиційними, широко відомими.

М’який папір мнеться руками, вмочується у фарбу (за кінчик) і відбитки його наносяться на аркуш.

Нетрадиційні техніки малювання – це спосіб створення нового, оригінального витвору мистецтва, у якому гармонує все: і колір, і лінія, і сюжет. Саме нетрадиційні техніки малювання створюють атмосферу розкутості, відкритості, розвиток самостійності дітей, створюють емоційно – позитивне відношення до діяльності.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55