Міні-проект «Пісні з викладачами»

Пісня – це поєднання мистецтва слова та музики. На факультеті дошкільної освіти пісня поєднала творчою взаємодією викладачів та студентів.

Презентація результатів творчої співпраці пройшла 3 жовтня в актовій залі ХГПА. У програмі заходу «Пісні з викладачами» було представлено пісні різного жанру, характеру, направленості.

У виконанні старшого викладача циклової комісії диригентсько-хорових дисциплін та вокалу Мелешко Вікторії Дмитрівни та студентів групи ДО-32 прозвучала композиція «Калина».

Викладач циклової комісії музично-інструментальних дисциплін Радецький Олексій Анатолійович та студентка групи ДО-21 Костриця Дана заспівали запальну пісню «Тече вода».

 

Ніжно, мелодійно, і, в деякій мірі навіть магічно прозвучала пісня  «Намалюю тобі зорі» у виконанні кандидата педагогічних наук Фроленкової Надії Олександрівни та студентів групи ДО-11 Б.

 

Викладач-методист кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гринько Валентина Іванівна і студенти групи ДО-11 виконали відому пісню «Одна калина за вікном».

 

Дзвінко, під акомпанемент баяна, студентки групи ДО-21Б, Кметюк Антоніна та Гуменюк Даша з викладачем Чорним Віталієм Дмитровичем заспівали жартівливу пісню «Гай зелений».

 

У виконанні декана факультету дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента, прекрасної співочої жінки Пісоцької Леоніди Станіславівни та студентів групи ДО-22 прозвучала пісня «За нашим стодолом видно чуже село».

 

Викладач-методист кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Сігінішина Галина Йосипівна та студенти групи ДО-31 сплели Віночок з українських пісень.

 

Викладач Чорний Віталій Дмитрович та студентка групи ДО-41 Клімова Наталія виступили з прем’єрою авторської пісні «Поміж небом та землею». Слова та музика Віталія Дмитровича Чорного.

 

І на завершення Мелешко Вікторія Дмитрівна своїм співом передала щиру материнську любов, виконавши пісню «А роси падають в траву» разом зі студенткою групи ДО-42 Гарматюк Юлією.

 

Вечір відпочинку пройшов у атмосфері дружби, підтримки і позивного настрою.

Учасники проекту отримали подарунки.

Дякуємо всім, хто долучився до організації, участі та проведення цього проекту!

Зичимо Вам, щоб джерело вашої творчості завжди било ключем нових, неперевершених ідей.

 

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55