Славимо своїх героїв

Третій рік поспіль 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається День захисника України.

До цієї дати у читальному залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 11 жовтня 2017 року відбулася зустріч з учасником  бойових дій у зоні АТО Назарієм Чепко.  Послухати реальні історії із фронтових буднів прийшли студенти факультету дошкільної освіти ДО-21б (куратор Розгон В.В.), ДО-31 (куратор Тафінцева В.Г.) та факультету початкової освіти та філології ПО-21(куратор Ніколаєва А.А.), ПО-22 (куратор Будім Л.В.).

Наслідки війни для людських життів однакові і не визнають національних відмінностей або особливостей епохи. Пережите на війні, ще довго відгукується німим відлунням в спогадах кожного воїна, який повернувся з цієї війни живим…

Зараз усе менше згадують про те, що в останні дні донецького аеропорту його боронили зокрема і добровольчі формування. Голова Городоцької районної організації ВО "Свобода", депутат районної ради Назарій Чепко був одним із учасників цієї оборони. Уперше потрапивши на фронт у січні 2015 року, хлопець застав один із найгарячіших епізодів війни. Назар поділився із слухачами своїми спогадами.

В аеропорт Назар поїхав разом із батьком. Обидва відзначають, наскільки непросто разом у бою, адже доводиться переживати і за справу, і один за одного. Та найзапекліші дні Назар провів без батька - той саме поїхав на ротацію.

Подарунком для гостя були дві пісні у виконані Кравчук Мар’яни (викладач Яківчук Г.В.) а студенти ПО-21( Перейма О., Герасимюк А., Буй О., Баланюк В., Лазоренко Ю.) прочитали вірші.

Метою заходу (на прикладі одного героя)  є вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвиток національних військових традицій і звитяг, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

До уваги присутніх  представлена розгорнута книжкова виставка

 «Почесна і благородна справа захищати державу, свій народ»

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55