МАНДРУЄМО РІДНИМ КРАЄМ

06-08 жовтня студенти факультету дошкільної освіти (група ДО-31, ДО-22), початкової освіти та філології (групи ПО-23, ПО-24) у супроводі О. А. Бакалець та В. Г. Тафінцевої із захопленням споглядали надзвичайну красу осінніх Карпат.

Першого дня ми відвідали гірськолижний курорт № 1 в Україні – Буковель, де здійснили підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель з якої нам відкрилася чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

,072

Не оминули ми також водоспад Гук-Женецький, який знаходиться в урочищі Женець на однойменній річці. Нескладно здогадатися звідки у водоспаду така назва – від сильного гулу, створюваного ним.

Родзинкою поїздки був підйом на найвищу вершину України – Говерлу. Тільки там можна відчути себе вище хмар. Її підкорення дозволило нам по-новому оцінити себе та додало впевненості у власних силах. Перед нами відкрилися неймовірні краєвиди Карпатських гір, які хоч раз у житті повинен побачити кожен. Чекали на нас і певні випробовування: частина шляху вкрита величезною кількістю зелених мохів, височезними смереками і старезними кореняками, помереженими гірськими потічками, круті підйоми, де здиратися вгору вже довелося не просто ногами, а й руками. Чисте повітря, кришталева вода – все це нагадувало про справжні радості життя. 

І ось ми на Говерлі. Куди б не подивилися, всюди синіють різними барвами гори, уся Україна в цю мить внизу, навіть хмари і ті нижче.

І на завершення – відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут – Яремче. Милувалися каскадним водоспадом «Пробій» (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном «Гуцульщина».

Набравшись позитивної енергії прекрасних Карпатських гір, ми втомлені, але щасливі поверталися додому.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55