Круглий стіл

13.04. 2010 р. на базі Хмельницької загальноосвітньої школи №6 відбувся круглий стіл вчителів-практиків, викладачів академії та студентів факультету початкового навчання.

Педагогічною громадою були порушенні проблеми розвитку пізнавальних інтересів молодших школярів, умови формування позитивних мотивів, законів та закономірностей навчання.

На засіданні були заслухані та обговорені результати курсових робіт студентів групи ПН-41 Рудніцької Лесі та Шатурської Тетяни. Під час виступів випускниці висвітлили сучасні психолого-педагогічні підходи щодо формування позитивної мотивації та проблем профілактики страхів у молодших школярів.

Студенти представили методичні напрацювання, рекомендації батькам, учителям, ознайомили з результатами власних спостережень та досліджень.


Керівник курсових робіт О.Р.Поляновська підтвердила думку вчителів про достойні результати перших кваліфікаційних робіт випускників та ознайомила присутніх із результатами власних наукових пошуків стосовно порушених проблем.

Декан факультету І.П.Ящук, високо оцінила роботу педагогів та студентів, ідеї співпраці базової установи та факультету початкового навчання.

Викладач кафедри шкільної педагогіки та психології К.В.Пунда окреслила у виступі проблеми, які стануть предметом обговорення педагогічної громади на наступних засіданнях круглих столів у базових навчальних установах Хмельниччини.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55