ЧАРІВНИЙ СВІТ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

12 листопада студенти факультету дошкільної освіти (ДО-31 та ДО-32) разом з куратором Тафінцевою В. Г. побували на лекції Юлії Рахно (випускниці факультету мистецтв ХГПА) «Найкраще дітям: особливості розвитку дитячої літератури», яка відбулася у затишному, наповненому духом і ароматом книг приміщенні Книгарні «Є».

Юля познайомила слухачів з сучасними видавництвами української дитячої книги, такими як: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Видавництво старого лева», «Ранок», Видавничий дім «АРТБУКС». Розповіла про сучасних українських письменників та їх твори: Наталію Чуб (дитячі книжки якої використовуються для казкотерапії), Івана Малковича, Дзвінку Матіяш та ін.

Після прослуханої лекції студенти поринули у світ дитячої книги, які манили до себе з полиць фантастичним яскравим оформленням палітурки та сторінок. Їх було приємно брати до рук і цікаво читати.

Таким чином ми дізналися хто в Україні друкує якісні та цікаві книги для дітей і на що з усього асортименту друкованої продукції варто звернути увагу.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55