« РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: ЯК ЦЕ БУЛО… »

21 листопада студенти групи ДО-22 (куратор Онофрійчук Л.О.) пригадали основні події 94 днів Єврореволюції або Революції гідності. Акції протесту та страйки об’єднали студентів, громадських активістів, політиків, бізнесменів, пенсіонерів – тих, хто ще вірив, що щось можна змінити… Тоді, чотири роки тому, на центральних площах міст та селищ народилися десятки гасел, різні варіації української та європейської символіки стали традиційним атрибутом акцій, а про Майдан складали вірші та пісні…, там формували нову свідомість українців.

Хвилиною пам’яті пригадали всіх Героїв, які поклали життя у боротьбі за своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Студенти висловили своє відношення до тих доленосних подій. Говорили про патріотизм і мужність учасників революції, про гідність і те, як вона проявляється у кожного з нас.

По закінченню зробили висновок, що вибір кожного із нас – робити те, у що віриш, незважаючи на перешкоди так йти вперед і прагнути змін не на словах, а власними справами чи просто уникати проблем.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55