Гігантські, захоплюючі, екологічні ECube. СОЦІАЛЬНО- ПСИХОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Нещодавно студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної  академії (група ПП-31б) Бруско Наталія та Писарук Віта провели соціально-психологічне дослідження з використанням гігантських, захоплюючих, екологічних ECube, за участі викладачів ХГПА зі своїми дітьми.

Дослідження відбулося у приміщенні сімейного центру відпочинку і розваг для дітей і батьків "Дитяче горище".

Відпочинок усією родиною об'єднує дітей і батьків. Сім’я є тим первинним середовищем, в якому відбувається становлення особистості. Саме в сім’ї дитина отримує перші знання про багатогранність і складність оточуючого світу.

Під час дослідження, з метою покращення міжособистісної взаємодії і спілкування,  батькам і дітям було запропоновано скласти гігантські, захоплюючі і екологічні ECube.

Кожен з цих кубиків має справді гігантський розмір 24х12х8 см і виготовлений з екологічно чистої сировини по 4 кольори в комплекті.

Під час дослідження (Емпіричний рівень ) студенти зібрали  первинну інформацію, що фіксує соціально-психологічні факти і опис отриманих даних, зазвичай в рамках певних теоретичних концепцій; а також (Теоретичний рівень)  забезпечили пояснення емпіричних даних шляхом співвіднесення їх з результатами інших робіт. Це рівень побудови концептуальних, теоретичних моделей соціально-психологічних процесів і явищ.

Дозвілля є найкращим засобом формування у дітей правильного світосприймання і світовідчуття, глибокого розуміння моральних і духовних цінностей.

У дослідженні прийняли участь викладачі ХГПА: Нікітова Інна Іванівна - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури з дітьми Владом та Діаною; Чорна Наталія Василівна - психолог, викладач кафедри психології з сином Іллюшою; а також Басюк Анна Федорівна, вчитель іноземної мови НВК № 31 з дітьми Дашою та Дмитром.

Дозвілля – це діяльність у вільний час, завдяки якій і дорослі, і діти відновлюють свої сили, свою здатність до праці чи навчання.

Спільне дозвілля в колі родини, як традиція, - це особлива емоційна атмосфера спілкування близьких, рідних. Організоване сімейне дозвілля - запорука сприятливого психологічного клімату вдома.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55