Засідання «Speaking Club» з учнями 11 класів в НВК №4 м. Хмельницького

24 листопада у рамках профорієнтаційного проекту «Efficient intercultural communication is a path to success» доцентом  кафедри іноземних мов Глушок Л.М. було організовано чергове засідання «Speaking Club» з учнями 11 класів в НВК № 4 на тему «Healthy food» з метою профорієнтаційної роботи.

Студенти групи Філ -31а (Літвінчук Інна, Прокопець Яна, Бучинська Наталія, Александрович Валя, Маланяк Юлія) приготували цікаві види роботи з розвитку англомовних навичок усного мовлення. Учні 11 класів в інтерактивній формі повторили базову лексику з теми «Healthy eating habits», виробляли навички монологічного та діалогічного мовлення, працювали в парах та групах. Майбутнім випускникам школи сподобалась комунікативна спрямованість заходу, цікаві ідеї для роботи в групах та дружня атмосфера заходу.

Щиро вдячні вчителю англійської мови НВК №4 Петросян Лесі Олександрівні за допомогу у проведенні заходу. Сподіваємося на подальшу співпрацю під час проходження студентами групи філологічної практики у січні 2018 року.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55