ІІ (обласний) етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – в ХГПА

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. За ухвалою Ліги українських меценатів,  конкурсу надано ім'я Петра Яцика. За останні роки кількість учасників конкурсу сягала 5 млн. людей з-понад 20 країн світу.

4 грудня 2017 року на виконання Указу Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334 розпочався

ІІ (обласний) етап XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

З привітальним словом до учасників Конкурсу виступила ректор Хмельницької-гуманітарно-педагогічної академії доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна.

Привітала учасників та ознайомила з умовами проведення конкурсу Павлюк Ольга Миколаївна – головний  спеціаліст відділу професійної освіти  та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

У конкурсі взяли участь 55 студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та 24 студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Зичимо учасникам Конкурсу сил, натхнення і бажання долати нові вершини у здобутті міцних знань!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55