Новини з Всеукраїнської науково-практичної конференції

7 грудня 2017 року на базі Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу Університету „Україна” відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”.

Під час виступу ректор університету професор Чайковський М.Є. проінформував про те, що багато студентів є воїнами – захисниками територіальної цілісності нашої Батьківщини. На даний час в закладі навчається 160 студентів-учасників АТО.

Будучи навчально-науковою установою, яка готує фахівців соціальної сфери, колектив багато напрацював проектів, запровадив ідей щодо підтримки учасників бойових дій. Тому на порядку денному стало проведення нинішньої, вже другої конференції, яка є важливим етапом систематичної науково-дослідної і практичної діяльності суспільства по реадаптації і реабілітації захисників нашої Батьківщини.

У роботі конференції взяли участь більш ніж 90 науковців та практиків з  різних міст України. Долучились до наукового діалогу науковці, викладачі з Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії: Біницька К.М., Поляновська О.Р., Сівак Н.А., Гайдамашко І.А.,Мотозюк Л.М., Дудчак Г.І., Ящук І.П. та інші.

За результатами обговорення учасники конференції зробили висновки, що за останній рік багато розроблено та реалізовано програм щодо підтримки та реабілітації учасників АТО, однак результат цих програм, як правило, має разовий, недовготривалий ефект. Саме тому для посилення реабілітаційного ефекту необхідним є поєднання технологій фізичної, психологічної та соціальної реабілітацій для учасників АТО через створення Центру комплексної реабілітації для військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, а також членів їх сімей.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55